O Firmie

PRB Consulting oferuje swoje usługi klientom o zróżnicowanych potrzebach. Prowadzimy działalność konferencyjno-szkoleniową i doradczą. Jesteśmy firmą rozwijającą się. Współpracujemy z partnerami, świadczącymi usługi uzupełniające naszą ofertę. Dzięki temu zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie na polu szkoleniowym jak i w dziedzinie doradztwa.

Adresatami naszej oferty są zarówno klienci indywidualni jak i korporacyjni, firmy komercyjne oraz administracja publiczna, podmioty krajowe i zagraniczne.

Każdy uczestnik naszych szkoleń i konferencji może być pewien, że zdobędzie potrzebną wiedzę i spędzi czas w atmosferze sprzyjającej nauce. Stale powiększające się grono zadowolonych klientów świadczy o naszej pracy i sprawia nam prawdziwą radość. Cieszą nas słowa uznania, a sugestie mobilizują.

PRB Consulting oferuje profesjonalne usługi w zakresie:

  • szkoleń i konferencji
  • zarządzania projektami
  • doradztwa w inwestycjach sportowo-rekreacyjnych i samorządowych
  • serwis instalacji basenowych

PRB Consulting jest i będzie firmą naszych klientów. Pragnieniem naszym jest aby firma kojarzona była z najlepszymi szkoleniami, rzetelnie przekazaną wiedzą oraz miłą atmosferą towarzyszącą tym spotkaniom. Fachowość, profesjonalizm, solidność i indywidualne podejście do problemów klienta pozwalają nam zaspokajać ich oczekiwania.

Firma jest właścicielem stron Baseny Polskie oraz Konferencja "Baseny Polskie".